Hızlı hızlı kilo verin

Kısa sürede kilo vermek istiyorsanız bu isteğiniz uzman diyetisyenler tarafından uygun görülmemekte ve bu şekilde kilo vermeyi tavsiye etmemekteler. Bazı özel durumlar ve rahatsızlıklar için öneren ve uygulatan birimler mevcut doktor kontrolünde olduğu sürece. Unutmamanız gereken ikinci önemli husus hızlı kilo verdiren diyetleri arka arkaya uygulamamak diyetler arasında bir hafta süre ile ara vererek yapmanızdır.
Yemek yerken seçimizi düşük kalori içeren gıdaları tüketmekte tercih etmelisiniz özellikle fazla enerji tüketmeyen biri iseniz. Çok fazla düşük kalori içeren gıdaları da tüketmenizde ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir dengeyi sağlamalı ve dikkatli beslenmelisiniz.
Egzersizler yoğunlaştıkça kilo vermenizde kolaylaşacaktır. Buradaki kasıt yaptığınız hareketleri daha kısa sürede ve hızınızı artırarak yapmanızdır.
Kahvaltı yapmadan güne başlamayın. Ana öğün yemeklerde tabağınızı yemek yerine kalorisi düşük olan gıdalar ve meyvelerle doldurun. Bol bol su ve sulu gıdalar tüketin. Çorba içmeyi alışkanlık haline getirin midenizin çabuk dolmasını sağlayacak ve iştahınızı kapatacaktır. Masadan doymadan kalkın ve yemek yerken ikinci bir iş sakın yapmayın fazla yemek tüketimini sağlayacaktır ve yemek yerken mutlaka oturun.
Spor yapmaktan vazgeçmeyin hatta alışkanlık haline getirin açlığınızı unutmanızı sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.