Kategoriler

İbrahim Saraçoğlu Avakadonun Faydaları Nelerdir?

Trt1 ekranlarında yayınlanan Esra Ceyhanla Hayat programının konuğu Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu idi.  İbrahim Saraçoğlu avakadonun faydalarından bahsetti.
Kemoterapi ve Radyoterapi alanlarda meydana gelen demir eksikliğ, halsizlik ve yorgunluğa karşı haftada 3-4 defa avakado tüketilmesi gerektiğini belirten İbrahim Saraçoğlu, kullanımı hakkında da bilgi verdi.

Sert olarak alınan avakadonun gazete kağıdı yada kese kağıdına sarılıp 3-4 gün bekletilmesi halinde şeftali kıvamına geldiğini belirten Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, avakadonun ince kabuğunu soyulup, çatalla ezilmesi gerektiğini söylüyor. Üzerine limon sıkıp yemek gerekiyor.

Avakado yaprağının kurutulmuş halinden yapılan çayı, böbrek taşı ağrısı çekenler için ağrı kesici ve böbrek taşı düşürücü etkiye sahip. Bu kürün tarifini okumak için tıklayınız: İbrahim Saraçoğlu avakado yaprağı kürü

Bu Yazıya 7 Yorum Yapılmış. Yorumları okumak için tıklayın
[metaslider id=3236]

YORUMLAR

7 Yorum Yapılmış

  1. avakado kilo yaparmi lutfen cvp

  2. sitenizi cok begeniyorum tesekkurler

  3. kolestorülü düşüren bitkiler nelerdir

  4. uykusuzluk icin ne yapmali

  5. kan dolasimini hizlandirmk icin hangi bitkiyi kullanmaliyiz

  6. BU YAZİLARİN CEVABİNİ NASİL ALACAGİZ?NOROPATİYE HANGİ BİTKİ İYİ GELMEKTEDİR?LUTFEN CEVAP..

  7. hocam avakado kurutulmuş yaprağını 4 yaşındaki böbrek taşı olan çocuğuma kullana bilirmiyim acil cevabınıza ihtiyacım var iki böbreğindede taş var ve çok sancı çekiyor her ay sancı çekmesine dayanamıyorum lütfen acil cevap bekliyorum