Kategoriler
İbrahim Saraçoğlu Egzema Tedavisi İçin Beyaz Dut Kurusu Kürü

İbrahim Saraçoğlu Egzema Tedavisi İçin Beyaz Dut Kurusu Kürü

İbrahim Saraçoğlu Egzema Tedavisi İçin Beyaz Dut Kurusu Kürü öneriyor. Beyaz dut kurusu kürü nedir? Nasıl yapılır? Egzema tedavisi için bitkisel çözüm arayanlar için beyaz dut kurusu kürü yapılışı, hazırlanışı… Egzema nasıl tedavi edilir, egzema nasıl geçer?

İbrahim Saraçoğlu Egzema Kürü

Egzema hastaları için Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu beyaz dut kurusu kürü öneriyor. Pek çok hastasının “Beyaz Dut Kurusu” küründen başarılı sonuçlar alındığını belirtiyor.

Hiç bir yan tesiri olmayan beyaz dut kurusu kürünün uygulanması da kolaydır.

Egzema İçin Bitkisel Kür Nasıl Yapılır?

Yarım litre suyu çelik tencerede kaynatınız. Kaynadıktan sonra içerisine bir avuç beyaz dut kurusu ilave edilir ve 7 dakika hafif ateşte kaynatılır. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ılıkdan biraz sıcak (yakmayacak şekilde) egzamalı elinizi tencerinin içine sokunuz. En az on dakika etki ettiriniz (elinizi içerisinde bekletiniz). Bir saat elinizi yıkamayınız. Daha sonra sadece su ile durulayınız. Haftada 3 kez uygulanır. Her defasında taze hazırlanmak zorundadır.

En geç iki hafta içerisinde sonuç alınamıyor ise, kürü uygulamayınız.

Egzema tedavisi hakkındaki tüm yazılar için: EGZEMA TEDAVİSİ

İbrahim Saraçoğlu şifalı bitkiler ve bitki kürleri tavsiyeleri için tıklayın


YORUMLAR

4 Yorum Yapılmış

  1. hocam bıtkılerın resımlegösterırsenız cok ıyı olur

  2. meme ucu egzaması da bu beyaz dut kurusuyla yapılan kürle geçermi

  3. dut kurusu aknelere iyi gelirmi

  4. benim tüm vücudum egzamayla dolmuş ama hiçbirşey önermiyonuz hem içten gelen hastalık diyosunuz hemde hiçbir kapsul önermiyorsunuz anca krem veriyonuz ben oynamıyom çaresiz derdimin sebebi sensin dermanı yaramda arama doktor