Kategoriler
İbrahim Saraçoğlu Ispanak Maydonoz Kürü ve Ispanak Tere Kürü

İbrahim Saraçoğlu Ispanak Maydonoz Kürü ve Ispanak Tere Kürü

Depresyon ve korku için İbrahim Saraçoğlu Ispanak Maydonoz Kürü ve Ispanak Tere Kürü nasıl yapılır? Ispanak maydonoz kürü ne işe yarar? Ispanak tere kürü ve faydaları nelerdir? Maydanoz kürü ile depresyon tedavisi

Depresyon tedavisi için şifalı bitkiler arayanlar için İbrahim Saraçoğlu, ıspanak, maydanoz ve tere kürü tavsiye ediyor. Kullanacağınız tere ve maydanozun sararmamış olmasına dikkat ediniz. Sabah maydanoz ve ıspanak, akşam ise ıspanak ve tere otu karışımı uygulanır.

Depresyon ve korku için Ispanak Maydonoz Kürü:

Saplarıyla birlikte beş-altı yaprak ıspanak ve on-oniki tane maydanoz saplı olarak kaynamakta olan yarım litre suya atılır ve ağzı kapalı olarak hafif ateşte üç dakika yavaş yavaş haşlanır. Soğuduktan sonra suyu içilir. Her gün sabah taze olarak hazırlanır.

Depresyon ve korku için Ispanak Tere Kürü:

Aynı günün akşamı ise ıspanak ile tere karışımı hazırlanır. Kaynamakta olan yarım litre suyun içerisine beş-altı adet saplarıyla birlikte ıspanak ve dokuz-on tane tere (saplarıyla beraber) atılır ve ağzı kapalı olarak hafif ateşte üç dakika haşlanır. Ilıdıktan sonra suyu içilir.

Sabah ve akşam için ayrı ayrı hazırlanan bu karışımlar bir hafta boyunca her gün uygulanır. Bir hafta her gün uygulandıktan sonra ikinci haftada iki güne bir uygulanırken, üçüncü haftada üç günde bir uygulanır. Sonraki haftalarda haftada bir olmak üzere iki ay boyunca uygulanır ve kür tamamlanmış olur. İhtiyaca göre bu kür altı ayda bir tekrarlanabilir. Her iki karışım da yemekten yarım saat önce veya yemekten en az bir saat sonra içilir.

DEPRESYON TEDAVİSİ hakkındaki tüm yazılar için tıklayın

Maydonoz KÜRÜ hakkındaki tüm yazılar için tıklayın

İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri ve bitkisel çözüm önerileri için tıklayın


YORUMLAR

2 Yorum Yapılmış

  1. sayın hocam 10 yıldır psikiyatri ilaçları kullanıyorum.ıspanak maydonoz kürünüzü uyguladım.iLK 1. haftada kendimi çok iyi hissettim 2.haftada bir gün arayla içtiğim için içmediğim günlerde kötü oldum.Bir haftalık süreleri 2 yada 3 haftaya çıkararak uygulayabilir miyim?Çünkü artık psikiyatri ilaçları kullanmak istemiyorum.Sonsuz saygı ve sevgilerimle…

  2. kürü kullanırken ilacı antidepresanı bırakalm mı .saygılar