Kategoriler
İBRAHİM SARAÇOĞLU Karaciğer Yağlanması İçin Bitkisel Çözüm

İBRAHİM SARAÇOĞLU Karaciğer Yağlanması İçin Bitkisel Çözüm

İBRAHİM SARAÇOĞLU Karaciğer Yağlanması İçin Bitkisel Çözüm…Prof. Dr. İBRAHİM SARAÇOĞLU tarafından Karaciğer Yağlanması İçin önerilen Maydanoz-Limon Kürü tarifi ve yapılışı nasıldır? Karaciğer yağlanmasına (Hepatosteatoz) karşı yardımcı tedavi yöntemi…

Karaciğer Yağlanması Tedavisi için faydalı Maydanoz-Limon kürü

İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen Karaciğer yağlanması için kürü hazırlamak için ihtiyacımız olan sadece 15-16 tane taze maydonoz ve yarım limon. Sapları ile beraber 15-16 tane taze maydanozu mutfak robotunuza veya blenderinize elinizle biraz parçalayıp atınız ve üzerine yarım limon suyu (iki yemek kaşığı) ve yarım bardak su ilave ediniz. Mutfak robotunuzu çalıştırınız, iyice karıştırdıktan sonra sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karna elde edilen suyun tamamını içiniz. En erken yarım saat sonra kahvaltıya başlanabilir. Onbeş gün ara vermeden her gün sabah bu kürü uygulayınız ve onbeş günlük uygulamadan sonra bir hafta ara veriniz.

Bir hafta aradan sonra tekrar onbeş gün aynı şekilde uygulayınız ve kürü sonlandırınız. Beş-altı ay sonra durumunuza göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.

Eğer, orta veya ileri derecede karaciğer yağlanması söz konusu ise, Maydanoz Limon kürüne paralel olarak aynı günün akşam yemeğinden iki saat sonra lavanta kürü de uygulanmalıdır. İbrahim Saraçoğlu Karaciğer yetmezliği için lavanta kürü için tıklayınız.

Yılda 2-3 kez uygulanacak Maydanoz-Limon kürü ile karaciğer yağlanmasını önlemiş olursunuz. Karaciğer yağlanması fibroz veya siroza dönüşebilmekte veya karaciğer kanserine sebep olabilmektedir. Bu kürle hem karaciğer yağlanmasına engel olunur hem de karaciğer arındırılır.

Dikkat: Hiç bir kürü alışkanlık haline getirmeyiniz ve sürekli uygulamayınız.
Not: Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz.

İbrahim SARAÇOĞLU’nun tüm sağlık tavsiyeleri için tıklayın

Karaciğer rahatsızlıkları ve hastalıkları için tüm bitkisel çözüm önerileri için tıklayınız


YORUMLAR

14 Yorum Yapılmış

 1. bu karaciğer tedavisini nasıl uygulamalıyız(geniş bilgi)

 2. Selam, baska bir yerde isirgan otunun iyi geldigini okudum, dolayisiyla kafam biraz karisti ! Dogrusu hangisi ? Acaba ….
  Saygilarimla

 3. ben akdeniz anemisiyim maydanoz kürünün zararı varmı

 4. 15-16 TANE DERKEN BAĞ MI YOKSA SAP MI ANLAMADIM. AÇIKLAMA RİCA EDİYORUM.

 5. merhaba annem karaciğer yağlanmasının başında henüz bu maydanoz kürünün faydası olabilir mi sizce

 6. slm benim tahlilleriimyapıldı karaciğr enzimlerim alt 119 çıktı ultrasyon yapıldı 1derece yaglama var dedi hepatilede negatif çkt acaba düşürmk içn zerdecal faydalımıdır yardımcı olursanz sevinirm bide çok endişe edeck bi durm vrmı

 7. hocam bu karışımı yapıp kullandıktan snra faydasını görmrk için tekrar kontrole nezaman gıdelım yanı bellı bır sure beklemek gerekiyomu

  saygılar

 8. slm hocam benimde karaçigerde yaglanma var ne önerirsiniz aydınlatırsanız sevinirim yaşım 37…

 9. tiroitim var maydonoz kürü zararverirmi

 10. hepatit taşıyıcısıyım ve karaciğerimde yağlanma var hepatit değerlerim yüksek.bu kürü uygulamamda bir saknca varmı

 11. Bitkisel bitkilerden ŞİFA bulmak için Prof. Dr. İBRAHİM SARAÇOĞLU gerçekten bu konu üzerinde çalışmış insanlığa hizmet vermiş bir bilim adamı, Onu anlamak için onu tavsiyelerini iyi dinlemek anlamak gerekir. Prof. Dr. İBRAHİM SARAÇOĞLU’nu anlamak gerekir verdiği tavsiyeleri. Daha sonra Şifa kediliğinden gelir.

 12. ölecezzmi şimdi

 13. tiroit hastalarına bu kür zarar verir mi acil yanıt bekliyorum teşekkürler

 14. mrb hocam hipotiroidim var ve dort aylik gebeyim.bu kur karaciger yaglanmama iyi gelirken bebege zarariolurmu