Kategoriler
İbrahim Saraçoğlu Şifalı Bitkiler Eğitimi Kursları

İbrahim Saraçoğlu Şifalı Bitkiler Eğitimi Kursları

Bitkiler ve bitkisel tedaviler konusunda eğitim almak isteyenler için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından verilen 1 günlük kursa katılmak ister misiniz?

İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Tedavi Eğitim KurslarıBitkiler konusunda kurs almak isteyenler için bir kurstan bahsetmek istiyoruz. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından verilen bu kursta bitkiler ve bitkisel tedaviler konusunda eğitim alabilirsiniz.

Bitkisel Tedavi Eğitim Kursları Nerede Veriliyor?
İstanbul Ataşehir’de bulunan Marriot Hotels’de yapılacak.

Bitkisel Tedavi Eğitim Kursları Tarihleri nelerdir?

3 kurstan oluşan bu eğitim seminerlerinini her kurs programından birinie katılarak hepsine katılabilirisiniz. Öncelikle her bir kurs için fiyatın 500 TL olduğunu belirtmemizde fayda var.

1. Kurs: 21 kasım veya 22 kasım 2009
2. Kurs: 20 aralık veya 27 aralık 2009
3. Kurs: 17 ocak veya 24 ocak 2010

Bitkisel Tedavi Eğitim Kursları Hakkında

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sizlerle bitkiler ve bitkisel tedaviler konularındaki çalışmalarını ve tecrübelerini bu eğitim seminerleri ile paylaşıyor.

* Bitkisel Tedavi nedir ? Bitkisel kür nedir?
* Hangi bitkilerde hangi tedavi edici özellikler var? Hangi etkin maddeleri içeriyorlar?
* Bitkilerdeki etkin maddeleri insan sağlığına yararlı hale nasıl getirebiliriz?
* Bitkilerdeki zararlı maddeleri safdışı bırakarak sadece faydalı etkin maddelerden nasıl yararlanabiliriz?
* Dogru bitki seçimi nasıl yapılmalı?
* Doğru şekilde bitkisel kür nasıl hazırlanmalı?
* Dogru uygulama nasıl yapılmalı?
* Dünyadaki bilimsel kurumlar tarafından da kabul edilmiş olan mucizevi Brokoli Kürü hangi hastalıklara iyi gelmektedir?
* Bugüne kadar binlerce kişiye şifa dağıtan Lavanta Kürünün sırrı nedir?
* Kısırlık konusunda tüp bebek tedavilerinden daha çok talep görmeye başlayan kür hangisi?

Kurs Programı Nasıldır?

09.30 Başlangıç
10.30 Kahve molası
11.00 Eğitime devam
12.00 Öglen yemeği
13.30 Eğitime devam
14.30 Kahve molası
15.00 Eğitime devam
16.00 Kapanış


YORUMLAR

6 Yorum Yapılmış

 1. eğitim semineri çok güzel de parası olmayanlar ne olacak 500 tl az değil katılmayı çok istiyordum ancak fiyat beni aştı. ben size ulaşmak için çok uğraştım sanırım parası olmayanlar sizinle konuşamayacak artık ne yaparsın yinede ben size bir soru soracağım FSH yüksekliği diye bir problemim var çocuk istiyorum bu sorundan dolayı olmuyor tüp bebek dediler tahmin edeceğiniz gibi param yok seminere 500 bulamayan tüp bebeğe nereden bulsun bu konuda eğer cevap vermek isterseniz 0506 511 59 79 telefonum

 2. Zekiye Hanım, İbrahim Saraçoğlu’nun resmi web sitesi “www.saracoglu.at”, ona sorularınız için iletişim bilgileri: İbrahim Saraçoğlu telefon ve email bilgileri

  FSH yüksekliği için İbrahim Saraçoğlu testere dişli aslan pençesi kürü öneriyor. Aslan pençesinin yapraklarının kenarı testere dişi şeklinde olanı ile yapılacaktır.

  Kürün Hazırlanışı : 1 tutam (3-4 gram kadar) kurutulmuş testere dişli aslanpençesi , kaynamakta olan bir su bardağı suyun içine atılır. Çok kısık ateşte 5 dakika daha kaynatılır ve altı söndürülürek soğumaya bırakın. Ilıdığı zaman süzülür ve sadece suyu alınır.

  Uygulanışı: Bir ay süre ile her gün 2 defa içilecek. İçme saatleri ise sabah kahvaltısından 2 saat sonra ve akşam yemeğinden 2 saat sonra olacak.

  Her defasında kürü taze olarak hazırlamalısınız.

  Uygulama müddeti ise 1 aydır. Bir ay uygulandıktan sonra 1 hafta ara verilir. Bir hafta aradan sonra aynı şekilde 1 ay daha bu kürü uygulayın. Toplam müddeti 1 ay + 1 hafta ara + 1 ay

 3. MERHABA BENIM 10 AYLIK BIR OGLUM VAR; 3 AYDIR YOGUN BI SEKILDE ÖKSÜRÜYR, özellikle geceleri.COCUK DOC. VE CIGer doc. gittik ilac verdiler ama faydasi olmadi simdide cörek otu ve bal deniliyor ne derece dogru?bal 2 yas dan assaga verilmes deniyor ne yapacagim lütfen cevaplayin, bir cevap´a cok ihtiyacim var simdiden tesekür ederim

 4. ben bu işlerle alakalı sizlerden eytim almak istiyorum ne yapmam gerekiyor bana nasıl yardımcı olursunuz en az sizi 10 defa aradım ulaşamadıl .kus süresi nedir netür bilgiler ediniyoruz kus bitiminde bize bir diploma ya bir belge veriyormusunuz.sizlerden cavap bekliyorum.iyi calışmalar.

 5. hocam annemin hem karaciğerinde hem de iki göğsünde kis var bize bu kunuda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekür ederim iyi çalışmalar…
  mysterious_stranger_89@hotmail.com

 6. soğan suyunu içemedim.napcağımı bilemiyorum .cok zorladım ama kürü yapamıcam galiba