Genel

Leopar Desen Kombinde Nasıl Kullanılır?

Leopar desene gözünüz alıştı mı? Cazibe ve dişiliğin simgesi olarak kabul edilen leopar desen, karşınıza bu sezon form değiştirerek çıkıyor.

Sarı-kahverengi renk kombinasyonları leopar desen klasiğinde kullanılır. Kırmızı-siyah, pembe-siyah, turkuaz-kahverengi, gri-siyah renkler yeni sezonda hem kıyafetlerde hem de ayakkabılar da hayat buluyor. Leopar deseni bu sayede; günlük hayatta, iş yerinde, özel davetlerde giyebilme imkanınız yükseliyor. Kendi tarzınıza sezon trendini uyarlamak istiyorsanız; vücut hatlarınız, ten renginiz ve bulunduğunuz ortama göre kombinler yapmanız gerekir.<!–adsense–>

Leopar Desen  Nasıl Kullanılır? Leoper Desenli Elbise Giymenin Püf Noktaları

Eğer teniniz esmer ise klasik leopar desenle birlikte kırmızı-siyah, pembe-siyah renklerde leoparlı desenli kıyafet ve ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Teniniz eğer beyazsa pembe-siyah, gri-siyah, turkuaz-kahverengi renkler kullanılmış leopar desenli ayakkabı ve kıyafetler sizin için uygun olacaktır.

Ten renginiz kumral ise eğer siyah-gri, sarı-kahverengi kombinasyonlardan tasarlanmış leopar desenli kıyafet ve ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Bel, basen ve göbek bölgeniz istediğiniz incelikte değilse büyük desenli leoparlı kıyafetler giyinmekten kaçının. Çünkü sizi olduğunuzdan daha geniş gösterebilir.<!–adsense–>

İstediğiniz büyüklükte göğüslere sahip değilseniz, yaka kısmı leopar desenli fırfırlı tunik ve gömlekleri tercih edebilirsiniz. Göğüsleriniz bu sayede olduğundan büyük görünecektir.

Leopar desen ayakkabı ve kıyafetlerde sizin için aşırı iddialı ise çanta, takı ve aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Genel olarak kıyafetinizin rengiyle uyumlu leopar deseni bir çanta ya da bir fular şıklığını tamamlarken trendi görünmenizi sağlayacaktır.

Baştan aşağı leopar desen giymemek leopar desenli kombinler yaparken dikka etmeniz gereken en önemli noktadır. Görüntünüz aksi takdirde göz yorabilir ve güzelliğinize gölge düşürebilir. En doğru seçim leopar desende yalnızca ayakkabı yalnızca çanta ya da sadece elbisede kullanmaktır.

Leopar desen günlük hayat için tunik, kot pantolon ve leopar desenli babet ayakkabılar hem şık hem de ilgi çekici kombinler oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir