Genel

Ömer Coşkun Yumurtalık Kisti-Miyom İçin Bitkisel Çözüm

Ömer Coşkun tarafından bayanlara özel şeklinde ifade edilen hastalıklara karşı şifalı bir bitki çayı hakkında bilgi vermek istedik.<!–adsense–>

Bu karışıma oturma banyosu şeklinde kulanılırsa adet kanamaları düzensizliği, yumurtalık iltihaplanmaları ve miyomlar için faydalıdır. Miyomlar uzunca bir süre her gün bu karışıma oturma banyoları alındığı takdirde yok olabilirler. Yaşlı kişilerin ve çocukların yatağa işeme problemlerine karşı ve dölyatağı (rahim) akıntılarında da bu çay faydalı olabilir.

Menopoz dönemindeki kadınlar sık sık bu çayı içmelidirler. İç huzursuzluklar ve daha başka rahatsızlıklarla karşılaşmalarını önleyici özelliği vardır.

Kas ve organ yorgunluklarında ve kansızlık hallerinde de yardımcı olur. Zor doğum yapan ve düşük yapmaya yatkın kadınlarda, doğum yaralanmaları ve dölyatağı gevşekliğinde, dölyatağı kasları yorgunluğunda en önde gelen yardımcıdır. Bedende yağ birikimine karşı başarıyla kullanılabilir. Günde 2-3 bardak çay uygundur. Uyku düzensizliği çekenlere de çok yardımcı olabilir.
Kanın kafaya sancılı biçimde basıncı, Baş dönmesi, Bulantı , Göz sulanması eşliğindeki göz rahatsızlıkları, Göz sancıları, Burun kanaması, Hava şartlarından kaynaklanan migren krizi durumlarında faydalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir