Genel

Prof. Dr. Ahmet Maranki: KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ nedir?

Prof. Dr. Ahmet Maranki: KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ nedir? Kozmik beden temizliği ne demektir? Kozmik beden temizliği neye yarar? Kozmik beden temizliği ne zaman, yılda kaç kez yapılır? Kozmik beden temizliği kaç gün sürer? Kozmik beden temizliği hangi hastalıklara karşı etkilidir? Kozmik beden temizliği sırasında neler yenilir, neler yenilmez? Kozmik beden temizliği Ahmet Maranki tarafından önerilen bir sağlık programıdır.<!–adsense–>Prof. Dr. Ahmet Maranki Kozmik Beden temizliği ile 10 yaş gençleşmek, 10 yaş gençleşme sırları ve ipuçları… Detoks-Arınma-Lavman…

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ ne zaman, yılda kaç kez yapılır?

Kozmik beden temizliği yılda 2 kez yapılır. Sonbahar ve ilkbaharda dolunay olduğunda ayın çekim gücünden istifade ederek, vücudumuzdaki suları da çekeceğini düşünerek bu uygulama yapılır.

Vücudumuzdaki kalın bağırsaklar, safra kesesi, karaciğer, akciğerler, pankreas ve dalak gibi organlarımızı temizleyerek hücrelerimizi 10 yaş gençleştirebiliriz…

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ hangi hastalıklara karşı etkilidir?

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ, ölümcül hastalıklardan kanser, hepatit B.hepatit C, mide reflü, ülser, kalın bağırsak rahatsızlıklarında, hemoroit, safra kesesi taş ve kumlarında çok etkilidir.

Uygulayacağınız bu kürle bağırsaklarınızı, sindirim sisteminizi arındırarak rahatlatacaksınız.

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ hangi günlerde yapılır? Özel bir takvimi var mıdır?

Eylül, ekim kasım aylarında her ayın dolunay olduğu zaman ;gökteki ayın 9. da başlıyor, gökteki ayın 15.günü tam dolunay olduğu günde bitiyor.

Kozmik beden temizliği nasıl yapılır?

Kozmik beden temizliği hakkındaki tüm yazılar için tıklayınız?

Lavman nedir? Lavman nasıl yapılır? Lavman hakkındaki tüm yazılar için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir