Genel

Selahattin DÖNMEZ Fark etmeden diyet

Selahattin DÖNMEZ Fark etmeden diyet… Selahattin DÖNMEZ Fark etmeden diyet nedir? Neye yarar? Nasıl zayıflatır? Fark etmeden diyet sisteminin özellikleri nelerdir? Zayıflamak için fark etmeden diyet sistemi<!–adsense–>Fark Etmeden Diyet nedir? Binlerce kişinin olumlu sonuç aldığı sağlıklı yemek yeme sistemidir. Dünyadaki birçok diyet sisteminin amacı kilo verdirmeye odaklı olması kiloların korunmasında sıkıntılar yaratmıştır. Bilinen en iyi istatistiksel veri kilo verenlerin 5 yıl içerisinde ancak %5’inin kilosunu koruyabildiğidir. Buna karşılık Fark Etmeden Diyet sisteminde bireylerin %90’ı kilolarını vermiş, kilo verenlerin %80’i kilolarını koruma şansını yakalamıştır. Bu sistemde Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez; bireylerin farkında olmadan Türk yeme alışkanlıkları göz önünde bulundurarak sağlıklı beslenmeyi planlamış ve yoğun iş yaşamı, bunun getirdiği stres üzerine birde diyet yaparak bireyin sıkılmamasını sağlayan kolay bir yöntem geliştirmiştir.

Uzun yılların deneyimi sonucu kendi koruma sistemini kişiye özel beslenme teknikleri ile geliştiren Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez bireyin fazla olan yağ kitlelerinin sağlıklı beslenerek de kaybolabileceğini kanıtlamıştır.

Fark Etmeden Diyetin diğer sistemlerden farkı nedir?

En önemli özellikleri;
Kişiye özgü olması, özel bir yemek yeme pişirme tekniklerine ihtiyaç duyulmaması, çalışan bireylerin iş yerinde çıkan menüler değerlendirilerek diyetinin ayarlanması, mutlaka yaşamın güzel tatları olan tatlı, kek, baklava, börek, alkol veya geleneksel özel yemeklerin nasıl yenmesi gerektiğini anlatan kolay, uygulanabilir ve devamlılığı getirebilir bir sistem olmasıdır. Bunun yanı sıra davranış tedavisini de sağlıklı beslenme eğitim sisteminde uygulayan Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez anormal yemek yeme davranışlarını normal davranışlara değiştirme de başarı sağlamaktadır.

Fark Etmeden Diyetin şişmanlık tedavisi, kilo almak, kronik hastalıklarda beslenme desteği, hamile ve emziklilik süresince anne ve bebek sağlığının geliştirilmesi, kolesterol metabolizması bozuklukları uzmanlık alanıdır.

Selahattin dönmez metabolizma hızlandıran formülü ve tüm sağlıklı beslenme ve zayıflama önerileri için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir