Genel

Siyah Elbise Giymenin Püf Noktaları ve Siyah Elbise Kombinleri

Siyah elbiseler , modanın klasik elbiseleri arasındadır. Siyah elbiseler, her ortamda ve her zaman yardımımıza koşar. Siyah elbise giyinmenin püf noktalarını merak ediyor musunuz? İşte moda klasiği siyah elbiselerle farklı kombinasyon tavsiyeleri:

Siyah Elbise Giymenin Püf Noktaları ve Siyah Elbise Kombinleri

İş yemekleri, partiler, mezuniyet geceleri gibi özel davetlerde ne giyeceğinize karar veremiyorsanız mutlaka sizi şık gösterecek kombin siyah elbise, siyah topuklu ayakkabı ve yine siyah bir el çantasıdır.

Genç yaştaysanız ve klasik giyinmeyi seviyorsanız, straples kesimli, diz üstü siyah elbiseler tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı toplayarak, sadece makyajınızda kırmızı ruj kullanarak tüm ilgiyi şıklığınızla üzerinizde toplayabilirsiniz.<!–adsense–>

Nişan, düğün gibi gösterişli kıyafetler giyeceğiniz ortamlarda yerlere kadar uzanan, saten kumaştan yapılmış, abiye elbiseleri seçebilirsiniz. Altın sarısı ya da gümüş rengi kullanarak aksesuar ve ayakkabı seçiminizde kullanarak fark yaratabilirsiniz. Saçlarınızda iri bukleler, makyajınızda da simli renkler uygulayarak kıyafetlerinizde bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Kırmızı ve siyahın asil etkisinden bulunduğunuz her ortamda fark yaratmak istiyorsanız faydalanabilirsiniz. Bedeni tamamen saran, siyah mini bir elbiseyi, kırmızı rugan topuklu ayakkabı ve kırmızı bir el çantası ile tamamlayabilirsiniz.

Diğer tüm renklerle siyah kolayca uyum sağlayabilir. Aynı elbiseyi bu sayede farklı renkte ayakkabı ve aksesuarla kombinleyerek yepyeni kıyafetler yaratabilirsiniz. Siyah elbisenin üzerine kullanacağınız yeşil ya da taşlı bir bronş tamamen elbisenizin havasını değiştirecektir.

Elbiselerinizin içerisinde kusursuz görünmek istiyorsanız kilonuz ne olursa olsun vücut korsesini mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Göbek, bel ve basen bölgesini tamamen saran korseler daha ince ve elbisenin içerisinde de mükemmel görünmenizi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir