Sonbahar Kış Sezonu Trendleri

Sonbahar ve kış sezonu için yeni trendler belli oldu. Sonbahar kış sezonu trendleri listesi ile karşınızdayız. Bu sonbahar kış sezonunda neleri giymek moda, trendleri  merak edenler için:

Sonbahar Kış Sezonu Trendleri

Kırmızı: Sonbahar kış sezonunun en moda rengi kırmızı… Moda devlerinin koleksiyonlarında kırmızı bolca yer alıyor…

Beyaz gömlek: Asla modanın demode edemediği parça beyaz gömlek yeni sezonun da favorisi oldu. Etek, kot pantolon ve şortların üzerine giyebileceğiniz beyaz bir gömleğiniz yoksa hemen edinin. <!–adsense–>

Çiçek desenleri: Çiçek desenleri kış mevsiminin soğuk ve soluk rengine inat kıyafet ve ayakkabılarda kullanılıyor. Dünyadan önce bahar size gelsin istiyorsanız çiçek desenli kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

Fermuar: Fermuar geçtiğimiz sezonlarda hep görünmeyen yerlerde kullanılırdı ancak artık öyle değil. Pantolonlarda, çizmelerde, eteklerde hem de en göze çarpan yerlerde fermuar var.

Okula dönüş: Sonbahar kış sezonunda lise yıllarında giydiğimiz ekose etekler favori parçalar arasında yer alıyor. Yalnızca eteklerde değil ekose elbise ve ayakkabılarda da kullanılıyor.

Leopar desen: Leopar desenler seksi kadınların simgesidir. Yeni sezonda da form değiştirerek yerini aldı. Sarı ve kahverengi tonlarda görmeye alışkın olduğumuz leopar desenleri siyah, pembe, turuncu gibi farklı kombinlerle karşımıza çıkıyor.

Uzun çizme ve botlar: Üstü süet çizmeler, yeni sezonun en iddialı trendidir. Mini elbiselerle birlikte giyebileceğiniz diz üstü uzun çizmelerde gri rengi tercih edebilirsiniz. Işıltılı beyaz botlar da diğer moda ayakkabı trendi…  <!–adsense–>

Vatka: Vatka, 80’li yılların modası denilince ilk akla gelenlerdendir. Gözünüze şimdilik itici gelebilir ancak yeni sezonda vatkalar yer alacak.

Zımba: Kemer, ayakkabı, çizme ve çantalar zımbalandı! Dolabınızda zımbalı ayakkabılara yeni sezonun trendi kadını olmak istiyorsanız yer açın.

Blazer ceket: Erkek gardırobundan ödünç aldığımız bir kıyafet daha var. Oda blazer ceket! İster şortların ister elbiselerin üzerine rahatlıkla giyebilirsiniz.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir