Genel

Suna Dumankaya Sivilceler İçin Sivilce Maskeleri

Suna Dumankaya Sivilceler İçin Sivilce Maskeleri… Sivilce tedavisi için faydalı basit bitkisel maske tarifleri… Sivilcelerden kurtulmak için doğal öneriler, faydalı maskeler… Sivilce tedavisi için bitkisel çözümler<!–adsense–>

Suna Dumankaya cilt bakımı ve sağlığı konusunda çok popüler bir güzellik uzmanıdır. Çeşitli zamanlarda verdiği sivilce maskesi tariflerini bir araya getirdik. Sivilce sorunu olanlar için sivilce maskesi tarifleri:

Suna Dumankaya sivilce tedavisi için kil maskesi

Birer çay kaşığı aspirin tozunu, limon suyunu ve beyaz kili karıştırıp sivilcenizin üzerine sürün ve bu maskeyi 20 dakika bekletin

Suna Dumankaya kükürtlü soğanlı sivilce maskesi

Bir adet orta boy soğanı pişirin ve mikserden geçirin. Ardından bir çoba kaşığı kükürtü yarım limonun suyunda eritip mikserden geçirilmiş soğanla karıştırın. Hazırladığınız bu sivilce maskesini yüzünüze uygulayın.

Suna Dumankaya kükürtlü reyhan otlu sivilce maskesi

Bir çay kaşığı kükürtü un haline getirin ve içine bir tutam reyhan otunu toz haline getirdikten sonra karıştırın. Bunların içine bir adet limonun suyunu da ilave edin ve boza kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Cildinizi temizledikten sonra bu sivilce kürünü yüzünüze serpin.

Suna Dumankaya cevizli sivilce maskesi

Öncelikle yüzünüzü oksijenli su kullanarak temizleyin. Daha sonra bir adet taze cevizin yeşil kabuğunun suyunu çıkarın ve bu ceviz kabuğu suyunu sivilcelerin üzerine sürün.

Suna Dumankaya’nın tüm güzellik ve cilt bakımı önerileri için tıklayın

SİVİLCE tedavisi hakkındaki tüm bitkisel çözümler için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir