Genel

Süt İçin Göğüsleriniz Büyüsün

Kimi bayanlar, genel olarak, fiziklerini daha güzel göstereceği düşüncesi ile, göğüslerinin daha büyük olmasını istiyorlar. Bu amaçla estetik yaptıran hanımların varlığının ne denli çok olduğunu hepimiz bilmekteyiz.
Büyük göğüslere nasıl, estetik yaptırıp yüksek miktarlarda paralar harcamadan sahip olabiliriz, bunu hiç düşündünüz mü? Göğüslerinizin daha büyük olmasını, yediğiniz ve içtiğiniz gıdalara borçlu olarak değiştirebildiğinizi biliyor muydunuz?
Bu durum mümkün. Bilindiği gibi, göğüs büyümesinin sebebi Östrojen hormonunun çalışmasına bağlıdır. Bu hormon ise, kadınlığın simgesi niteliğindedir. Peki bu hormonun çalışması için neler yapabiliriz; ve doğal yoldan nasıl östrojen hormonunu arttırabiliriz?
Östrojen hormonunu, yediğimiz ve içtiğimiz gıdalardan alabilmemiz mümkün. Bu gıdaların başında ise, süt gelmekte. Bu durumu kısaca açıklayacak olursak, sütün elde edildiği ineklerin 2 /3’ünün hamile olduğu saptandı. Ve bu hamile ineklerden elde edilen sütün içerisinde, östrojen hormonu yoğun miktarda bulunmakta. Bu sütleri içerek vücudumuza östrojen hormonunu almamız; ve daha büyük göğüslere sahip olmamız ise, olması muhtemel durumlar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir