Genel

TERE TOHUMU Zayıflama Tableti Neye Yarar?

TERE TOHUMU Zayıflama Tableti Neye Yarar? TERE TOHUMU ile Zayıflamak… tere tohumu nedir? Neye yarar? Terer tohumunun faydaları nelerdir? Doktor Ender Saraç tarafından özellikle tiroid rahasızlığı olanlar için tavsiye edilen tere tohumu, metabolizma hızlandırıcı özelliğe sahiptir.  Garden Cress Tere Tohumu Zayıflama Tableti Hapı hakkında geniş bilgi<!–adsense–>

Doktor Ender Saraç tarafından metabolizma hızlandıran ve canlandırıcı etkisi sebebi ile özellikle tiroidi yavaş çalışanlara zayıflama amacı ile tavsiye edilen tere tohumu çok faydalı bir bitkidir.

Garden Cress Tere Tohumu Zayıflama Tableti Hapı içeriğindeki tere tohumu ile tamamen doğal bir üründür. Tere, turpgiller ailesinden olup yaprakları geniş uzun bölmeli, uzun saplı ve geniş dişlidir. Bahçe ve bostanlarda yetiştirilir. Yaprak ve tohumları şifa verici olarak kullanılır. Bu bitki dere otu ile karıştırılmamalıdır.

Tere tohumu özellikle, metabolizma hızlandırma özelliği ile hızlı kilo vermeyi sağlar, vitamin değeri (A,C ve D vitaminleri) çok yüksek olan tere tohumu kilo verirken bağışıklık sisteminin düşmesini engeller ve enerji kaybı yapmaz.

Tere Tohumu ektresinin toksinlerden arındırıcı ve lipit düzeyine düşürücü bir etkisi vardır. Tere tohumu fazla kiloları gidererek sindirim sistemini düzenler. Dolaşımı düzenler ve kolestrolü düşürür.Sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden yarım saat önce 1’er tablet alınmalıdır. İsteğe bağlı olarak 2 tablette alınabilir.

Garden Cress Tere Tohumu Zayıflama Tableti nasıl kullanılır? Garden Cress’in bir kutusunda 60 tablet bulunmaktadır. 30 günlük kullanım içindir.

Hipertansiyon hastalarının, hamile ve emzikli bayanların bu süreçte kullanmamaları önerilir.

Tiroit hastaları için tere tohumunun faydaları konulu yazımız için tıklayın

Tere Tohumu hakkındaki tüm yazılar için tıklayın

Ender Saraç’ın tüm zayıflama ve beslenme hakkındaki tavsiyeleri için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir