Genel

Zengin Olmanın Yolları: Genç Yaşta Zengin Olmanın Sırları

Zengin Olmanın Yolları nelerdir sizce?  Genç yaşta zengin olmak ise çok önemlidir. Şimdiden kariyer palnalrınızı gözden geçirmenizde fayda var. Büyük düşünüp zengin olmak ister misiniz? Yaşlanmadan zengin olmak mümkün müdür?

<!–adsense–>Zengin olmak için eskiden belli meslekler vardı: doktor,mühendis, avukat, bankacı, müdür veya CEO olmak. İdeallerini belirli mesleklerle sadece zengin olunur gibi tasarlayanlar, bu mesleklerde değillerse, çaresiz kaldılar demektir. Hele müdür, Ceo, başkanlık, üst düzey yöneticilik için belirli bir yaşta olmanız gerekiyor.

Ben yaşlanmayı beklemek istemiyorum diyenler için işte size kurallar:

Genç yaşta zengin olmak için 5 altın kural

Pahalı arabalar, havuzlu, bahçeli bir villa, ünlü modacıların tasarladığı giysiler, muhteşem otellerde tatiller herkesin hayalini süsler. Şimdi size güzel bir haberimiz var: Bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürmemeniz için hiçbir sebep yok. İhtiyaç duyduğunuz fikirlerin hepsi burada, yapmanız gereken sadece harekete geçmek. Büyük paralar kazanabileceğiniz bu yolda size yardımcı olabilmek için uzmanlardan başarılarının sırlarını öğrendik.

35 yaşından önce hayallerinizi gerçekleştirmek ister misiniz?

Erkek gibi davranmayın .Birçok şirketin başında erkek patronun olduğunu düşünerek, zengin olmak için erkekler kadar çok çalışmanız gerektiğini düşünmeyin. Girişimcilik hakkındaki “Guerrilla Marketing” (Gerilla Taktiğiyle Pazarlama) adlı kitabın yazarı Jay Conrad Levinson, kadınların iş dünyasında erkeklerden çok daha başarılı olduğunu söylüyor. Ona göre kadınlar ilişki kurmada, içgüdüleriyle hareket etmede çok başarılılar.

Kendi işinizi nasıl kurarsınız? Büyük paralar kazanma hayalinize adım adım yaklaşmak için aşağıdaki önerilere kulak verin.

Zengin Olmanın Yolları

1) Kararlı Olun

Bir işe girmeden önce nasıl bir iş yapacağınıza karar verin. Bunun anlamı şu: Nasıl bir marka üreteceğinize karar verin, markanızın servis olanaklarını sağlayın, satış yetkinizi çoğaltın. En iyisini yapmak için başkalarıyla beyin fırtınası yapın.

2) Dosya Hazırlayın.

İş dünyasına girdiğinizde, markanızı yaratırken internet aracılığıyla imalatçılarla iletişim kurmaya çalışın. İmalatçılarla tanışmadan önce düşüncelerinizde kararlı olduğunuzu gösterin. Ticari markanızda ve patentinizde herhangi bir sorun olmadığını göstermeye çalışın. Franchise verip vermeyeceğinize karar verin. Bu konuda size yardımcı olabilecek internet adreslerinden yararlanın.

3) Piyasa Araştırması Yapın.

Dosyanızı güvendiğiniz başka insanlara gösterin, beğenip beğenmediklerini, daha iyi olup olamayacağını sorun. Görüntünüze önem verin. Potansiyel müşterilerinizi gösteren bir araştırmayı ürününüzle birlikte sunun. Bunun için marka çalışması yapan firmalardan destek alabilirsiniz.

4) Sermaye Çalışmalarına Başlayın.

Ne kadar para ile başladığınız hiç önemli değil ama mutlaka bir şirket kurmak için çok paraya ihtiyacınız olacaktır. Bunun için kredi almayı düşünebilirsiniz. Banka müdürleriyle konuşarak hangi şartlarda kredi alabileceğinizi öğrenin. Düşünceleriniz için size kaynak sağlayacak sponsorlar bile bulabilirsiniz.

5) Kendinize Hedef seçin.

Gerekli çalışmaları tamamladıktan sonra kendinize haftalık, aylık ve yıllık hedefler belirleyin ve onlara göre hareket edin. Başarınızın engellere takılmaması için ulaşabileceğiniz hedeflere göre hareket etmelisiniz. Böylece hiçbir zaman motivasyonunuzu kaybetmezsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir