Efsane Cuma Ne Zaman 2021 Efsane Cuma indirimleri ne zaman başlıyor?

Efsane Cuma Ne Zaman 2021? Efsane Cuma indirimleri ne zaman başlıyor? Kara Cuma indirimleri ne zaman? Efsane Cuma indirimleri hangi ürünleri kapsıyor? Efsane cuma indirimleri ne kadar sürecek, ne zaman bitecek? Yurtdışında Black Friday ülkemizde ise Efsane cuma indirimleri olarak bilinen alışveriş çılgınlığı günleri bugün başlıyor. Efsane Cuma indirimleri ne zamana kadar sürecek? Hepsiburada indirim günleri ne zaman bitiyor? Kara Cuma da ne kadar indirim oluyor? Efsane Cuma indirimleri Hepsiburada’da 21-26 Kasım tarihleri arasında devam edecek.

Efsane Cuma Ne Zaman 2021?

Efsane Cuma indirimleri Hepsiburada’da bugün, 21 Kasım 2021 pazar günü başlıyor. Trendyol ise Black Friday için Efsane Günler indirimleri uygulayacak. Efsane Günler ise 23-26 Kasım tarihleri arasında.

Efsane Cuma indirimleri ne zaman başlıyor?

Efsane cuma indirimleri Hepsiburada’da bugün 21 Kasım’da saat 17:00’den itibaren başlayacak. Trendyol ise 23 Kasım’da indirime giriyor.

Efsane Cuma indirimleri ne zaman bitiyor?

Efsane Cuma indirimleri 26 Kasım günü sona erecek.

Efsane Cuma (Kara cuma) da Ne Kadar İndirim Oluyor?

Efsane Cuma indirimleri bazı ürünlerde %70’e varan indirimler sunuyor.

Efsane Cuma indirimleri hangi ürünleri kapsıyor?

Efsane Cuma kampanyası yurtdışında Black Friday olarak bilinen alışveriş günlerine dayanır. Black Friday Amerika’da Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma günü başlayan ve insanların çılgınca alışveriş yaptığı bir indirim dönemidir. Mağazalarda Kara Cuma günleri büyük indirimler gerçekleşir. Hepsiburada bu kampanyayı Efsane Cuma olarak adlandırıyor. Efsane Cuma Hepsiburada’nın indirimlerle dolu bir kampanyasıdır. Efsane Cuma kampanyasında birçok farklı kategoride ürün indirimli olarak satışa sunulur. Giyim, kozmetik, teknoloji, mobilya, beyaz eşya, moda, giyim, ayakkabı, bebek ürünleri, yapı market ürünleri ve diğer pek çok alanda indirimler sizi bekliyor.

BENZER:  Leopar Desen Kombinde Nasıl Kullanılır?

Efsane Cuma indirimlerinde hangi kategoriler var, yakından bakalım: Tablet, Telefon, Laptop Modelleri, Bilgisayar Bileşen ve Aksesuarları, Fotoğraf Makinesi, Kamera ve Drone Çeşitleri, Akıllı Saat ve Bileklik Modelleri, Elektrikli ve Robot Süpürge Modelleri, Beyaz Eşya ve Elektronik Mutfak Eşyaları, Oyun ve Aksesuarlar, Ses ve Görüntü Sistemleri, Kulaklıklar, Epilasyon Aletleri, Isıtma ve Soğutma sistemleri, Bebek Güvenlik ve Sağlık Ürünleri, Çocuk Odası Mobilyaları, Oyuncak Modelleri, Giyim Modelleri, Cilt Bakım ve Kozmetik, Makyaj Ürünleri, Ayakkabı Modelleri

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir