Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Grip İçin Bitkisel Tedavi Yöntemleri

İbrahim Saraçoğlu Grip İçin Bitkisel Tedavi Yöntemleri, İbrahim Saraçoğlu Gribe karşı kür, İbrahim Saraçoğlu Grip tedavisi için kürler. Son günlerde artan grip vakalarından sonra grip için bitkisel çözümler internette sıkça aranmaya başladı. İbrahim Saraçoğlu’nun grip tedavisi için neler önerdiği de merak edilen bitkisel çözümlerden birisi. İbrahim Saraçoğlu Grip İçin Soğan Kürü çok merak edilen tariflerden. TRT1’de yayınlanan Esra Ceyhanla Hayat programında İbrahim Saraçoğlu, gribe karşı etkili kürlerden bahsetti ve şu bilgileri verdi:

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Grip İçin Bitkisel Çözüm

Gribe karşı ne yapmalıyız? Gribe karşı nasıl önlem alabiliriz? Grip olduktan sonra grip tedavisi nasıl yapılmalıdır?  Evet, son günlerdeki domuz gribi salgını sonrası bu soruların cevaplarını hep birlikte merak ederken, çözüm önerileri Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan geldi.

Grip için bağışıklık sisteminin güçelndirilmesi gerektiği söylenir. Peki bağışıklık sistemimizi nasıl kuvvetlendirebiliriz? İbrahim Saraçoğlu, bağışıklık sisteminin en önemli kısımlarının karaciğer ve bağırsaklar olduğunu söyledi. Bağırsakların ve karaciğerin toksinlerden arındırılmasının çok önemli olduğuna dikkat çeken İbrahim Saraçoğlu, her ikisi için de faydalı kürler önerdi.

İbrahim Saraçoğlu Grip tedavisi için Trabzon Hurması

Domatese benzeyen, muşmula diye de anılan Trabzon Hurmasının bir hafta boyunca günde iki kere, öğlenden önce ve sonra tüketilmesinin bağırsaklarınızı toksinlerden arındıracağını söylüyor Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu.

İbrahim Saraçoğlu Gribe karşı kür

Karaciğer için İbrahim Saraçoğlu Lavanta Kürü deneyebileceğinizi belirtiyor. Ya da maydanoz-limon kürü deneyebilirsiniz. Karaciğeri arındıran bu kürler, gribe karşı size faydalı olacaktır.

Bkz: İbrahim Saraçoğlu Lavanta Kürü

İbrahim Saraçoğlu Grip İçin Soğan Kürü

Gribe karşı bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirme yollarından bahsettik. Peki ya gribe yakanmışsak ne yapacağız? İşte bunun için de İbrahim Saraçoğlu soğan suyu kürü öneriyor.

BENZER:  Sivilce İçin İBRAHİM SARAÇOĞLU SOĞAN SUYU Kürü

Bunun için normal açık kahverengi kabuklu soğan kullanılır. Beyaz ya da mor soğan uygun değildir.

Soğanın ince kabuğunu soyun. 4e, 6 ya ya da 8 e bölün. 2 bardan suyun içine atın. Ağzı kapalı olarak kaynatılması gerekir. 5 dakika müddetle kaynatılır.

1 hafta boyunca her gün içilmesi gerekir. Soğan kürü hem önleyici, hem de hastalığa yakalananlar için yardımcı-destekleyici bir kürdür.

Soğan kürünün bir diğer faydası da sivilceler…

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir