Rengarenk ışıltılı saçlar

Tek renklilikten çok renkliliğe saçlarımız her geçen gün değişiyor. Ten rengimize göre boyatabileceğimiz renk seçeneği ve bakımı farklı olacaktır.
Ten renginiz açık ve pembemsi bir tonda ise kırmızı ve kızıl tonları tercih edebilirsiniz.<!–adsense–>
Bulunduğunuz ortamda fark edilmek ve ortamın ilgi odağı olmak istiyorsanız kırmızı sizin için ideal bir renk.
Kızıl renk saçlarda çok çabuk akmaktadır. Saçınız çok kaliteli ise diğer saçlara oranla sizin saçınızda daha dayanıklı olacaktır. Bakımsız saçlarda ise az kalıcı etki gösterir.
Kızıl tonlardaki saçlarınızın rengini uzun süre kullanmak istiyorsanız kızıl saçlar için olan şampuanlar kullanmalı ve saç cinsinize göre yıkama sayısını azaltmalısınız.
Saçınızı boyatırken doğal görünmek istiyorsanız kaşlarınızı sakın boyatmayın.
Erkeklerin sizden hoşlanmasını istiyor ve maddi durumunuz iyi ise saçlarınızı sarı boyatabilirsiniz. Sarı renk uğraşı zaman ve maddiyat ister. Makyaj yapmanızı gerektirir aksi halde çok soluk görünüme sahip olursunuz.
Saçınızı kahverengi boyatmak istiyorsanız işiniz çok kolay çak fazla uğraşmanıza gerek kalmayacak ve evde saçınızı kendiniz boyayabileceksiniz. Çok doğal ve natürel duracaktır.
Saçınızı siyah boyatmak istiyorsanız bir daha düşünmenizi tavsiye ediyoruz çünkü diğer renklere dönüşümü çok zahmetli ve saçınızı yıpratacaktır.

BENZER:  Herbalist ÖMER COŞKUN Kimdir? Ömer Coşkun biyografisi
Etiketler:

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir